Sesje coachingowe

Bezpłatna konsultacja wstępna

Jeśli czujesz, że Twoje życie musi ulec zmianie, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, umów się na bezpłatną 30-minutową konsultację wstępną.

Dzięki temu odkryjesz, czego tak naprawdę potrzebujesz. Zapoznam Cię z moimi metodami pracy tak, abyś mogła podjąć decyzję dotyczącą formy naszej współpracy.

W Soul Coachingu® pracujemy różnymi technikami.

Jako Soul Coach intuicyjnie dobieram odpowiednią metodę, wsłuchując się w werbalne i niewerbalne przekazy płynące od Osoby Poszukującej.  Każda sesja opiera się na bardzo indywidualnym podejściu. Często podczas procesu, będąc we flow, łączę różne techniki, tak, by Osoba Poszukująca mogła jak najlepiej skomunikować się ze swoją Duszą.

Podczas sesji najczęściej stosuję następujące techniki:

Podróż
Duszy

To rodzaj medytacji prowadzonej, która pozwoli Ci zanurzyć się głęboko, poniżej poziomu codziennego życia, do Królestwa Wewnętrznej Prawdy.

W pięknym procesie Podróży Duszy, długo poszukiwane odpowiedzi pojawiają się z łatwością i bez wysiłku. To niezwykła wyprawa!

Linia
Czasu

Potężna narzędzie w procesie komunikacji z własną Duszą. Celem tej podróży jest odnalezienie punktów zwrotnych i odczytanie ich znaczenia, a także napełnienie miłością i pozytywną energią tego, co przeżyliśmy oraz tego, co przed nami. Podróż na Linii Czasu może odbywać w różnych kierunkach,  w przeszłość lub przyszłość, w zależności od tego jak poprowadzi Cię głos Twojej Duszy.

Odczyt kart Soul Coachingu®​

Odczyt przepięknych, baśniowych kart pomoże Ci z dziecięcą lekkością sięgnąć po odpowiedzi, które znajdują się w Tobie. 

Wysyłając intencję płynącą z serca, jednocześnie dotykając kart pozwalasz sobie  na usłyszenie informacji, która płynie z Twojej Duszy. Wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz, znajdują się w Tobie. Karty jako namacalne przedmioty pracują z Twoim polem energetycznym i sięgają daleko poza odpowiedzi płynące z mózgu.

To moja ulubiona metoda pracy.

W zależności od Twoich potrzeb, polecam różne rozwiązania pracy indywidualnej podczas sesji:

1 sesja
60 minut

500 zł

 

Pakiet 3 sesji x 60 minut

1200 zł

(cena 1 sesji w pakiecie to 400 zł)

Pakiet 6 sesji x 60 minut

1800 zł

(cena 1 sesji w pakiecie to 300 zł)

Płatność za usługę następuje przed rozpoczęciem spotkań. W kalendarzu zaznacz pierwszą datę naszego spotkania. Kolejne ustalimy wspólnie.

W sklepie istnieje również możliwość zakupu ratalnego.

Sesje coachingowe​

Każda z nas choć raz doszła w swoim życiu do punktu, w którym poczuła, że konieczna jest zmiana. Pragnienie odmiany może dotyczyć chociażby związku, ścieżki kariery, miejsca zamieszkania albo całościowego podejścia do otaczającej rzeczywistości. Niekiedy zmiany następują zaś samoistnie, a my możemy podejmować próby dostosowania się do nich. Bywa jednak tak, że trudno jest samodzielnie wytyczyć sobie drogę, którą warto podążać, by osiągnąć cel. Podczas sesji coachingowych w Akademii Kobiecego Sukcesu wspólnie ją odnajdziemy.

Cena sesji coachingowych prowadzonych przez Soul Coacha​

Prowadzę sesje coachingowe dla kobiet, które chcą wprowadzić w swoim życiu zmiany, ale nie mają pewności, jak to zrobić. Dotyczy to nie tylko codziennych spraw jak np. praca, ale również poczucia pewności siebie, odkrycia swoich mocnych stron lub nauki wyrażania emocji. Dobieram metodę Soul Coachingu® do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić fascynującą, owocną podróż w głąb swojej duszy, jaką będzie każda sesja coachingowa. Cena uzależniona jest zaś od wybranego przez Ciebie pakietu. Zapraszam!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.