Zapraszamy do KOBIECEGO KRĘGU w Katowicach – sprawdź WYDARZENIA TUTAJ >>

INTENCJA
i wartości 

Sukces to POCZUCIE SZCZĘŚCIA i SPEŁNIENIA!

Nie ma jednej definicji sukcesu, bo ludzie rozumieją go w różny sposób. Dla niektórych miarą sukcesu są pieniądze i władza. Wiele osób, które osiągnęło sukces mówi o spełnianiu swoich marzeń. Inni zaś, sukces rozpatrują w kategoriach nie tylko osiągnięcia celu, ale przyjemności z przebytej do niego drogi.

Dla mnie sukces oznacza poczucie szczęścia. To spełnienie w wielu obszarach życia, tak w życiu osobistym jak i w zawodowym. To radość z życia i wdzięczność za wszystko nas spotyka. To również zaangażowanie w projekt i poczucie bycia jego ważną częścią.

Sukces to również dostrzeganie małych cudów codzienności. Kiedy uświadomisz sobie powody do wdzięczności i poczujesz to całym ciałem, w Twoim życiu zagości szczęście i radość.  Jest to możliwe, kiedy porzucisz dręczące myśli o przeszłości i lęki o przyszłość, a skupisz się na tym, co tu i teraz, na tym, co w Twoim życiu jest i na tym kim jesteś Ty!

Istotnym krokiem w drodze do sukcesu jest gotowość na rozwój oraz otwartość na poszukiwanie prawdy o sobie i mechanizmach rządzących życiem, na zdobywanie nowej wiedzy oraz podążanie ku lepszej wersji swojej przyszłości.

Sukces to również gotowość na zmiany i otwartość na nieznane. To ogromne zaufanie, że życie ma dla nas tylko najlepsze rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy jesteś Kobietą, dla której sukcesem jest wspaniała rodzina, czy świetnie prosperująca firma, to zawsze sukces sprowadza się do poczucia szczęścia i spełnienia. Każda z nas rozumie je inaczej…

wartości

Ćwiczenie na dzisiaj

Już dzisiaj wieczorem zaparz filiżankę aromatycznej herbaty, zapal świece, usiądź w fotelu, przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej i wypisz wszystkie powody do wdzięczności…

Zapewniam Cię, że jest ich mnóstwo! Całym sercem podziękuj za nie, tak mocno aż poczujesz wdzięczność w każdej komórce ciała.

A potem zaplanuj swoją przyszłość pełną SUKCESÓW!

Połóż rękę na sercu, weź trzy głębokie i spokojne oddech. Niech pod zamkniętymi powiekami pojawią się obrazy z Twojej nowej przyszłości, w której nie istnieją żadne ograniczenia. Daj zgodę na to lub na coś jeszcze lepszego!

Nie zastanawiaj się, w jaki sposób to osiągniesz, tylko tego zapragnij i złóż zamówienie! Cały Wszechświat będzie Ci sprzyjał w realizacji Twoich pomysłów. Zaufaj i miej pewność, że czeka na Ciebie coś wyjątkowego!

Następnie…

Napisz jakiego życia pragniesz. Czego chcesz i kim chcesz się stać? Poczuj to! Daj sobie pozwolenie na tworzenie rzeczywistości wg swojego projektu, w którym to Ty jesteś główną, jedyną i niepowtarzalną Bohaterką!

Zmieniać życie Kobiet,
by zmieniać świat!

Intencja Akademii Kobiecego Sukcesu​

Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni subtelną energią. Każda zmiana w Tobie powoduje również zmianę życia innych osób, zwłaszcza tych z najbliższego otoczenia. Pierwszymi osobami, które tego doświadczą będzie Twoja rodzina i współpracownicy.

A potem nowa, cudowna energia płynąca prosto z Twojego serca popłynie dalej i rozprzestrzeni się jak kręgi na wodzie, zasilając dobrą energią serca innych osób na całym świecie.

My Kobiety, boginie ogniska domowego swoją niezwykłą mocą możemy tworzyć Nową Rzeczywistość!  Rzeczywistość wolną od przemocy i rywalizacji. Rzeczywistość pełną miłości i szacunku oraz innych ponadczasowych wartości.

Wartości Kobiet w Akademii Kobiecego Sukcesu​​

ponadczasowe wartości każdej z nas

Wdzięczność i szczęście

Poczucie wdzięczności to ogromna siła, która pozwala na akceptację tego co było i tego co jest obecnie. Możesz również poczuć wdzięczność za to, co będzie!

To pierwszy krok do świadomego kreowania rzeczywistości.

Doceniając małe cuda codzienności wzmacniamy w sobie poczucie szczęścia.

Szczęśliwa Kobieta, to szczęśliwa rodzina, to szczęśliwy dom! Pamiętaj, że o swoje szczęście możesz zadbać tylko Ty sama! Nie uzależniaj go od okoliczności i innych ludzi.

Każdy dzień witaj radością i kończ wdzięcznością. Podziękuj za to, co było i za to co będzie. Podziękuj za ludzi, którzy są w Twoim życiu, za okoliczności, pomysły, zdarzenia…

Każdego dnia dbaj o dobrą energię, właściwą dietę, swój rozwój, budujące myśli. Bądź hojna w dzieleniu się miłością i dobrym słowem.

To recepta na szczęście!

Zdrowie psychiczne i fizyczne

Przede wszystkim zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Do Ciebie należy świadomy wybór jakie produkty spożywcze będziesz wybierać oraz jakimi informacjami będziesz się karmić.

Jeśli w Twoim życiu pojawiła się choroba, to jest to informacja płynąca z ciała, że potrzebujesz zmiany! Ciało rejestruje myśli, słowa, emocje, zdarzenia, a poprzez chorobę pokazuje z czym sobie nie radzisz i bierze to na siebie…

Pożegnaj się z przeszłością i nie wspierającymi emocjami! Bądź w tu i teraz! Zaakceptuj wszystko to, co było i jest!

Podziękuj ciału za informację, którą przekazało Ci pod postacią choroby.

Utrzymując zdrowie fizyczne i psychiczne w dobrej formie możesz swobodnie zadbać o pozostałe obszary w życiu, takie jak: kariera, rodzina, finanse, hobby, życie towarzyskie i inne.

Sprawczość i odpowiedzialność

Miej niczym nie zachwiane przekonanie o swojej sprawczości!  Wszakże to Ty piszesz scenariusz do filmu, w którym grasz główną rolę!

Masz w sobie boską moc, dzięki której możesz kreować swoją rzeczywistość, więc kreuj!

Pamiętaj, że sprawczość idzie w parze z odpowiedzialnością.

Przejmij więc odpowiedzialność za swoje życie i swoje wybory. To niezbędny element sukcesu.

Radość i entuzjazm

Z radością witaj i żegnaj każdy dzień! Nawet jeśli masz trudny moment w życiu, postaraj się odnaleźć radość w sercu, poprzez praktykę medytacji i wizualizacji.

Każde trudne wydarzenie to dla nas lekcja. Pomyśl więc jakie zadanie masz odrobić?

Co zmienić? Z czym skończyć? Co rozpocząć?

Pamiętaj, że wszystko przemija, trudne momenty też! Wiele prezentów od życia przychodzi pod postacią problemów, byś mogła wznieść się na wyższy poziom rozwoju.

Miej entuzjazm bez względu na „pogodę”. Z uśmiechem idź przez życie, odnajdując w nim powody do radości!

Szacunek i poczucie własnej wartości

Szacunek do wartość, o której ze względu na uwarunkowania kulturowe i religijne, my Kobiety często zapominamy…

Zacznij więc od szacunku do własnej siebie, do takiej jaką jesteś!

Kiedy Ty będziesz szanować siebie, Twoje Pole będzie niosło taką informację w świat. Twoje otoczenie od razu to rozpozna i również będzie traktować Ciebie z szacunkiem.

Szanuj innych ludzi w taki sposób, jakbyś chciała żeby oni szanowali Ciebie.

Często nie uświadamiamy sobie naszej wartości. Zawsze ktoś inny jest lepszy, ładniejszy  i mądrzejszy… Wypisz więc wszystkie swoje życiowe sukcesy, umiejętności i to w czym jesteś wyjątkowa.  Wejdź w rolę obserwatora i odpowiedz na pytanie, co pomyślałabyś o koleżance, która ma takie cechy? To ćwiczenie pomoże Ci spojrzeć na siebie jak na wyjątkową osobę, bo taka przecież jesteś!

Mądrość i odwaga

Mądrość to nie tylko poziom naszej wiedzy. To przede wszystkim nasze doświadczenia!  Pozbawiając ich emocji możemy sprawić, by były naszą latarnią, by oświecały nam drogę do przyszłości.

Jako Kobiety jesteśmy niezwykle bogate w intuicję czyli mądrość płynącą prosto z serca. Wykorzystuj ją każdego dnia, to świetny kompas w życiu. Niech dodaje Ci odwagi w napisaniu nowego scenariusza swojego życia!

Autentyczność i spójność

Nasze życie w dużej mierze opiera się na obserwacji wirtualnej bajki wyświetlanej w mediach społecznościowych. Jeśli czujesz, że sztuczne piękno i fikcyjne szczęście nie jest tym kierunkiem, w którym chcesz podążać, niech drogowskazem będzie dla Ciebie autentyczność i spójność.

Pamiętaj, że największą wartością jesteś Ty sama! Taka jaka jesteś, autentyczna! Jesteś kompletna i gotowa na doświadczanie wszystkiego, co w życiu najpiękniejsze!

Będąc spójną, z lekkością podążasz przed siebie! Automatycznie wzrasta jakość Twojego życia, funkcjonujesz na wyższych wibracjach. Kiedy myśli stają się podpowiedziami płynącymi prosto z serca, osiągasz pełnię spójności i ludzkiego szczęścia!

Twoje Pole niesie informację o tym, dzięki czemu na swej drodze spotykasz ludzi podobnych do siebie. Życie staje się łatwiejsze!

wartości

Swoboda i wolność decyzji

wartości

Pierwszym krokiem, który sprawi, że w Twoim życiu zagości swoboda jest poznanie własnej nawigacji! Tego co jest Twoim osobistym kompasem.

Rozpoznaj, które programy i przekonania są Twoje i tylko Twoje, a które dostałaś w spadku po swoich przodkach.

Zrób porządek we własnej mapie życia i zacznij swobodnie oddychać pełną piersią!

Pamiętaj, że na fotelu królowej siedzisz Ty! 

Do Ciebie należy wolność w podejmowaniu decyzji!

Sama zadecyduj, jakiego życia pragniesz?! Z jakimi osobami chcesz przebywać? Z kim pracować, a z kim jeździć na wakacje? Zadecyduj, w jaki sposób i ile chcesz zarabiać?!

Królowo, berło w dłoń!!!

księgi wdzięczności

Miłość i przyjaźń

Kochać i być kochanym to pragnienie prawie wszystkich ludzi.

Większość duchowych guru zwraca uwagę na to, że naszym życiowym celem jest odnalezienie własnej tożsamości poprzez codzienne doświadczanie miłości.

Miłości czystej, bezgranicznej i bezwarunkowej….

Jedne osoby miłość odnajdą w rodzinie, w posiadaniu dzieci, domowych zwierzaków, w kontaktach z bliskimi osobami. Inne zaś doświadczą miłości pod postacią wzniosłych idei,  oraz  realizacji zadań, które służą drugiemu człowiekowi. Zawody takie jak lekarz, pielęgniarka, nauczyciel, adwokat, psycholog, strażak i wiele innych to profesje, które pomagają realizować potrzebę miłości do drugiego człowieka.

Sama zadecyduj, w jaki sposób chcesz doświadczać miłości i dzielić się nią z innymi!

wartości

Rozwój i spełnienie

Postaw na swój rozwój! Znajdź dziedzinę, która Cię interesuje i zostań w niej ekspertem!

A potem zmieniaj życie innych ludzi na lepsze!

Odkryj, co może być źródłem Twojego spełnienia?

Odkryj siebie! Znajdź właściwy dla siebie kierunek! Sprawdź, co sprawia Ci radość?

Bądź Kobietą, która dzięki swojej codziennej aktywności osiąga poczucie spełnienia.  Może to będzie opieka nad rodziną, a może kariera zawodowa? Zadecyduj sama, w zgodzie ze sobą!

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na rozwój, ani na odkrycie swojej życiowej drogi!

Spokój i wytchnienie

W ostatnim czasie spokój stał się nową wartością. Pęd życia i natłok obowiązków, produkuje nieustannie kotłujące się w naszych głowach myśli…

Bądź Kobietą, która zatrzyma się na moment, ustali nowe wartości i priorytety.

Zaproś do swojego życia myśl: „Jestem spokojna, bo wszystko, co dzieje się w moim życiu, dzieje się we właściwym dla mnie czasie i miejscu, z najwłaściwszymi ludźmi.”

Takie podejście wiąże się z dużym zaufaniem do boskiego planu i praw Wszechświata, a to ułatwia osiągnięcie życiowej harmonii.

Chwila odpoczynku na świeżym powietrzu pozwoli Ci na szybką regenerację nie tylko ciała, ale i umysłu. Pozostaw na moment codzienne obowiązki  i myśli, pozwól sobie na chwilę wytchnienia, pozwól sobie na chwilę dla siebie!

wartości

Umów się na bezpłatną konsultację coachingową!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.