Karty coachingowe

Karty coachingowe
Kobiece ABC

karty coachingowe

Narzędzie do pracy własnej i dla coachów

Karty coachingowe Kobiece abc to mój autorski projekt, w którym połączyłam wiedzę akademicką z zakresu psychologii i coachingu z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Kobietami.

Na co dzień obserwuję jak wiele Kobiet chciałoby wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, ale nie wiedzą od czego zacząć. Stworzyłam więc karty, dzięki którym mogą to zrobić w domowym zaciszu, w odpowiednim dla siebie czasie i tempie pracy.

Wybrałam najważniejsze moim zdaniem kwestie w życiu Kobiety, a do każdej z nich przygotowałam kilka coachingowych ćwiczeń do pracy własnej.

Dodatkowo na kanale Akademia Kobiecego Sukcesu na You Tube prowadzę webinary, podczas których omawiam poszczególne zagadnienia kart.

Kobiece abc to Twój klucz do osobistej mocy i duchowej przemiany, ukryty w 71 pięknie ilustrowanych kartach, które powstały z intencją polepszenia jakości Twojego życia.

Karty coachingowe
Karty coachingowe
Karty coachingowe

Karty coachingowe – jak z nimi pracować?

  • Codziennie wylosuj 1 kartę, odczytaj afirmację i poczuj w jaki sposób przyjmuje ją Twoje ciało, to bardzo cenna wskazówka. Następnie w specjalnym zeszycie wykonaj ćwiczenia znajdujące się na rewersie karty. Zapisuj w nim swoje wglądy, odpowiedzi na pytania oraz efekty zmian.    
 
  • W momentach, kiedy potrzebujesz dokonać jakiś życiowych wyborów, wylosuj jedną z kart, niech będzie dla Ciebie podpowiedzią podczas podejmowania decyzji.   
       
  • Karty zabieraj na spotkania z koleżankami, by w kobiecym gronie omawiać poszczególne kwestie. Dzięki temu możesz budować koleżeńskie więzi, spojrzeć z innej perspektywy na dany temat, a przy tym świetnie się bawić.
 
 

Z najlepszymi intencjami, płynącymi z głębi serca

Natalia Ryńska

narzędzie do pracy własnej i dla coachów

ZAMÓW KARTY

125 zł

+ 22 zł koszty wysyłki kurierem DPD

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.