Karty coachingowe
Kobiece ABC

Karty Kobiece abc to autorski projekt, w którym połączyłam moją akademicką wiedzę psychologiczną i coachingową z wieloletnim doświadczeniem.

Pracując na co dzień z Kobietami zauważyłam, że wiele z nich chciałoby wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, ale nie wiedzą od czego zacząć. Stworzyłam więc karty, dzięki którym mogłą to zrobić w domowym zaciszu, w odpowiednim dla siebie czasie i tempie pracy.

Wybrałam najważniejsze moim zdaniem kwestie w życiu Kobiety, a do każdej z nich przygotowałam kilka coachingowych ćwiczeń do pracy własnej.              

Dodatkowo w każdy wtorek o godz. 20:00 na kanale Akademia Kobiecego Sukcesu  na You Tube prowadzę webinary, podczas których omawiam poszczególne zagadnienia kart.

Kobiece abc to Twój klucz do osobistej mocy i duchowej przemiany, ukryty w 71 pięknie ilustrowanych kartach, powstały z intencją polepszenia jakości Twojego życia.

 

 

Z kartami możesz pracować na kilka różnych sposobów:

  • Codziennie wylosuj 1 kartę, odczytaj afirmację i poczuj w jaki sposób przyjmuje ją Twoje ciało, to bardzo cenna wskazówka. Następnie w specjalnym zeszycie wykonaj ćwiczenia znajdujące się na rewersie karty. Zapisuj w nim swoje wglądy, odpowiedzi na pytania oraz efekty zmian.    
 
  • W momentach, kiedy potrzebujesz dokonać jakiś życiowych wyborów, wylosuj jedną z kart, niech będzie dla Ciebie podpowiedzią podczas podejmowania decyzji.   
       
  • Karty zabieraj na spotkania z koleżankami, by w kobiecym gronie omawiać poszczególne kwestie. Dzięki temu możesz budować koleżeńskie więzi, spojrzeć z innej perspektywy na dany temat, a przy tym świetnie się bawić.
 
 

Z najlepszymi intencjami, płynącymi z głębi serca

Natalia Ryńska

ZAMÓW KARTY

95 zł

+ 17 zł koszty wysyłki kurierem DPD

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.