Zapraszamy do KOBIECEGO KRĘGU w Katowicach – sprawdź WYDARZENIA TUTAJ >>

Soul Coaching®

„Na obrzeżach umysłu czekają na Ciebie święte i dzikie przestrzenie Duszy.

Przyzywają Cię jak ogromny las pełen tajemnic i cudów.

Soul Coaching ® to prosta ścieżka serca do świątyni znajdującej się w jego głębi.”

Denise Linn
Twórczyni Soul Coaching ®

Z roku na rok wzrastająca świadomość zbalansowania materialistycznych pragnień z pragnieniami Duszy powoduje, że sięgamy do różnych form rozwoju duchowego.

W Akademii Kobiecego Sukcesu zapraszam Cię do bezpiecznej przestrzeni, w której wsłuchasz się w wewnętrzny przekaz płynący z Twojej Duszy.

Dzięki pracy metodami Soul Coachingu® wprowadzisz do swojego życia wiele harmonii, uspokoisz swój umysł i otworzysz serce.

Soul Coaching® nie jest terapią ani life coachingiem.

Terapia zwykle skupia się na uzdrowieniu emocjonalnym, zaś istotą life coachingu jest koncentracja na osiągnięciu celu poprzez motywowanie i inspirowanie.

Główną intencją Soul Coachingu® jest oczyszczenie z wewnętrznych śmieci, dzięki czemu możesz odkryć swoją własną wewnętrzną mądrość, dowiedzieć się czego pragnie Twoja Dusza.

W Soul Coachingu® pracujemy różnymi technikami.

Jako Soul Coach intuicyjnie dobieram odpowiednią metodę, wsłuchując się w werbalne i niewerbalne przekazy płynące od Osoby Poszukującej.  Każda sesja opiera się na bardzo indywidualnym podejściu. Często podczas procesu, będąc we flow, łączę różne techniki, tak, by Osoba Poszukująca mogła jak najlepiej skomunikować się ze swoją Duszą.

Podczas sesji najczęściej stosuję następujące techniki:

Podróż
Duszy

To rodzaj medytacji prowadzonej, która pozwoli Ci zanurzyć się głęboko, poniżej poziomu codziennego życia, do Królestwa Wewnętrznej Prawdy.

W pięknym procesie Podróży Duszy, długo poszukiwane odpowiedzi pojawiają się z łatwością i bez wysiłku. To niezwykła wyprawa!

Linia
Czasu

Potężna narzędzie w procesie komunikacji z własną Duszą. Celem tej podróży jest odnalezienie punktów zwrotnych i odczytanie ich znaczenia, a także napełnienie miłością i pozytywną energią tego, co przeżyliśmy oraz tego, co przed nami. Podróż na Linii Czasu może odbywać w różnych kierunkach,  w przeszłość lub przyszłość, w zależności od tego jak poprowadzi Cię głos Twojej Duszy.

Odczyt kart Soul Coachingu®

Odczyt przepięknych, baśniowych kart pomoże Ci z dziecięcą lekkością sięgnąć po odpowiedzi, które znajdują się w Tobie. 

Wysyłając intencję płynącą z serca, jednocześnie dotykając kart pozwalasz sobie  na usłyszenie informacji, która płynie z Twojej Duszy. Wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz, znajdują się w Tobie. Karty jako namacalne przedmioty pracują z Twoim polem energetycznym i sięgają daleko poza odpowiedzi płynące z mózgu.

To moja ulubiona metoda pracy.

Każda z tych metod jest piękną podróżą w głąb siebie.

Coaching duszy

Celem coachingu duszy, który proponuję, jest odkrycie tego, czego naprawdę pragniesz i potrzebujesz; uporządkowanie myśli oraz odczuć, co pozwoli na wyznaczenie sobie celów, a także sposobów ich osiągnięcia. Wszystkie odpowiedzi na pytania nurtujące każdą z nas ukryte są bowiem w naszym wnętrzu, a ja pomogę Ci je odkryć. Soul Coaching® umożliwi osiągnięcie wewnętrznej harmonii, zrozumienie samej siebie, a w rezultacie — pozwoli żyć w zgodzie ze sobą.

Soul Coaching® — usłysz głos swojej duszy

28-dniowy program coachingu duszy stworzony przez Denise Linn powstał właśnie po to, by pomagać w odnajdywaniu własnej drogi poprzez porządkowanie chaosu myśli, uczuć czy sygnałów otrzymywanych z naszego wnętrza. Jako soul coach posługuję się tą metodą, aby wspierać kobiety poszukujące podpowiedzi przed ważnymi życiowymi wyborami, czujące potrzebę dokonania zmian czy też wkraczające na nową ścieżkę — zawodową, osobistą, duchową. Poznaj Soul Coaching® i wsłuchaj się w głos swojej duszy.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.