O mnie

Nazywam się Natalia Ryńska​

Akademia to miejsce dla Kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, które pragną odnaleźć swoją tożsamość i życiową misję.

To przestrzeń Kobiecego Sukcesu! Dla Kobiet, które czują, że mogą być szczęśliwe i spełnione, ale potrzebują podpowiedzi kogoś, kto już tą ścieżką podąża.

Powołując Akademię Kobiecego Sukcesu przyświecała mi intencja, by stworzyć miejsce, w którym spotkają się Kobiety, chcące wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, Kobiety, pragnące odkryć swoją moc i odnaleźć siebie, Kobiety otwarte na poszerzanie swojej świadomości i zgłębianie tajemnic ludzkiego szczęścia.

 

Wszystko, co w życiu osiągnęłam to efekt moich odważnych decyzji, mojej pracy i rozwoju osobistego oraz poczucia bycia we właściwym miejscu, o właściwym czasie i  z właściwymi osobami.  Bardzo pomogły mi również wartości wyniesione z domu rodzinnego, takie jak: szacunek do siebie i innych, kobieca odwaga, radość z życia, rzetelność i uczciwość, kreatywność i zaradność, pozytywne nastawienie i zaufanie do ludzi oraz wiele innych.

Od kiedy wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju, zauważyłam wiele mechanizmów, które były doskonale mi znane, które przyszły do mnie zupełnie intuicyjnie już w dzieciństwie…

Jako nastolatka, nie będąc wtedy świadomą istotą, odkryłam moc intencji i magię tworzenia rzeczywistości. Już wtedy stosowałam wizualizacje, które praktykuję do dzisiaj, uważając je za jedną z najskuteczniejszych technik realizacji życiowych zamierzeń.

Wtedy też intuicyjnie wysyłałam w świat swoje marzenia… Teraz wiem, że odbiorcą było Pole Nieograniczonych Możliwości. Już wtedy czułam, że jest jakaś Siła Wyższa, która czuwa nade mną i realizacją moich zamówień…     Robię to do dzisiaj! 

Czy mogę powiedzieć o sobie,
że jestem kobietą sukcesu?

Tak! Mogę tak o sobie powiedzieć!!!

Nie dlatego, że mieszkam w pięknym domu, jeżdżę luksusowym samochodem czy spędzam wakacje w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Kwestie materialne to tylko drobny element mojego sukcesu…                                   

To efekt uboczny tego, czego się nauczyłam i kim się stałam.

Mogę tak o sobie powiedzieć dlatego, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą, w wielu obszarach życia…                     

Osiągnęłam sukces nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym.

Od wielu lat jestem w szczęśliwym związku, z tym samym mężczyzną, którego kocham i czuję się kochana. Mamy wiele wspólnych zainteresowań i pasji, ale każdy z nas ma też swój obszar w którym się rozwija i realizuje.

Jestem również szczęśliwą mamą. Mam poczucie, że moja córka miała dzieciństwo pełne miłości i możliwości poznania swoich talentów. Zapewniłam jej wszystko, by mogła mieć dobry start w dorosłe życie.

Mam też czas na swój rozwój, który stanowi sporą część mojego życia. Wiele lat temu, kończąc pierwszy kierunek studiów zrozumiałam, że to dopiero początek…

Mam również wielu przyjaciół i znajomych, którzy wzbogacają moje życie towarzyskie. Uwielbiam wspólny czas, wielogodzinne rozmowy czy wypady na pizzę! Ogromną przyjemność czerpię z gotowania i organizowania imprez. Lubię też tańczyć latynoskie rytmy, chodzić do kina czy teatru.

Śmiało mogę powiedzieć, że prowadzę styl życia, jaki zawsze chciałam mieć!

W swoim życiu podejmowałam wiele, wydawać by się mogło szalonych czy nierozsądnych decyzji… Ale czułam, że jakaś Siła prowadzi mnie w nowe możliwości. Skakałam z zamkniętymi oczami w otchłań, w nieznane, a potem bardzo szybko okazywało się, że było to przejście na nowy, wyższy poziom rzeczywistości.

Jednym z takich przełomowych momentów była zamiana pracy etatowej na własny biznes. Zostałam przedsiębiorcą, bo zawsze o tym marzyłam! Nie mając żadnych wzorców biznesowych, szybko stworzyłam własny model pracy i rozwoju firmy.

W moim biznesie na fotelu szefowej posadziłam intuicję, serce i kobiecą mądrość.

Zbudowałam ogromną, kilkudziesięciotysięczną, międzynarodową strukturę sprzedażową dla firmy FM World, od wielu lat przynoszącą mi dochody pasywne.

W biznesie, który na co dzień prowadzę, spotykam wiele cudownych kobiet. Pomagam im odnaleźć pomysł na siebie i kobiecy sukces. Uczę jak podążać ścieżką osobistego spełnienia. Wspieram w rozwoju osobistym i finansowym, w pracy nad emocjami i relacjami. Motywuję je do zmian.

Pracuję w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, w swoim stylu i rytmie.

Kocham to, co robię i cieszę się, że dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniami mogę pomagać innym.

Jestem szczęśliwą kobietą, bo to, co na co dzień robię daje mi poczucie ogromnej satysfakcji. 

Śmiało mogę powiedzieć, że wieloletnia nauka świetnie wpisała się moje doświadczenia zawodowe i biznesowe.

Połączyłam moją wiedzę z zainteresowaniami. 

Poniżej niektóre z moich dyplomów. Wybrałam te, które najbardziej sobie cenię…

 • dyplom magistra, kierunek Psychologia Biznesu, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • dyplom magistra, kierunek Pedagogika Wczesnoszkolna, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Działalność Banków Komercyjnych, Akademia Ekonomiczna w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Marketing i Zarządzanie, Akademia Ekonomiczna w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Coaching Technikami NLP, Wyższa Szkoła Informatyki w Rzeszowie
 • dyplom konsultanta, kierunek Aranżacja Przestrzeni wg Feng Shui, Akademia Feng Shui we Wrocławiu
 • dyplom Metoda Silvy, Silva Mind Control
 • dyplom Metoda Silvy w biznesie, Silva Mind Control
 • certyfikat Silva Ultra, Silva International.inc.
 • certyfikat Train the Trainer, Success Resources, T.Harv Eker w Londynie
 • certyfikat Coach ICI, The International Association of Coaching-Istitutes, ICI
 • certyfikat Practitioner In the Art of NLP, Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej w Krakowie
 • kurs I stopnia Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie
 • certyfikat Soul Coach ®, Soul Coaching ® International Training Institute
 • kurs coachingowy: Karty Rozpoznania Wewnętrznego Chucka Spezzano
 • międzynarodowy certyfikat akredytacyjnego kursu trenerów Brian Tracy Internationale Master Class Business Trainer TM 
 • w trakcie – Akademia PsychoBiologii Zdrowia
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.