O mnie

Nazywam się Natalia Ryńska​, dowiedz się więcej o mnie i zacznij współpracę…

Akademia to miejsce dla Kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, które pragną odnaleźć swoją tożsamość i życiową misję. To przestrzeń Kobiecego Sukcesu! Dla Kobiet, które czują, że mogą być szczęśliwe i spełnione, ale potrzebują podpowiedzi kogoś, kto już tą ścieżką podąża. Powołując Akademię Kobiecego Sukcesu przyświecała mi intencja, by stworzyć miejsce, w którym spotkają się Kobiety, chcące wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, Kobiety, pragnące odkryć swoją moc i odnaleźć siebie, Kobiety otwarte na poszerzanie swojej świadomości i zgłębianie tajemnic ludzkiego szczęścia.

O mnie i mojej drodze rozwoju

Wszystko, co w życiu osiągnęłam to efekt moich odważnych decyzji, mojej pracy i rozwoju osobistego oraz poczucia bycia we właściwym miejscu, o właściwym czasie i  z właściwymi osobami.  Bardzo pomogły mi również wartości wyniesione z domu rodzinnego, takie jak: szacunek do siebie i innych, kobieca odwaga, radość z życia, rzetelność i uczciwość, kreatywność i zaradność, pozytywne nastawienie i zaufanie do ludzi oraz wiele innych. Od kiedy wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju, zauważyłam wiele mechanizmów, które były doskonale mi znane, które przyszły do mnie zupełnie intuicyjnie już w dzieciństwie… Jako nastolatka, nie będąc wtedy świadomą istotą, odkryłam moc intencji i magię tworzenia rzeczywistości. Już wtedy stosowałam wizualizacje, które praktykuję do dzisiaj, uważając je za jedną z najskuteczniejszych technik realizacji życiowych zamierzeń. Wtedy też intuicyjnie wysyłałam w świat swoje marzenia… Teraz wiem, że odbiorcą było Pole Nieograniczonych Możliwości. Już wtedy czułam, że jest jakaś Siła Wyższa, która czuwa nade mną i realizacją moich zamówień…     Robię to do dzisiaj!

Czy mogę powiedzieć o sobie, że jestem kobietą sukcesu?

Tak! Mogę tak o sobie powiedzieć!!! Nie dlatego, że mieszkam w pięknym domu, jeżdżę luksusowym samochodem czy spędzam wakacje w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Kwestie materialne to tylko drobny element mojego sukcesu… To efekt uboczny tego, czego się nauczyłam i kim się stałam. Mogę tak o sobie powiedzieć dlatego, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą, w wielu obszarach życia…

Osiągnęłam sukces nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym.

Od wielu lat jestem w szczęśliwym związku, z tym samym mężczyzną, którego kocham i czuję się kochana. Mamy wiele wspólnych zainteresowań i pasji, ale każdy z nas ma też swój obszar w którym się rozwija i realizuje. Jestem również szczęśliwą mamą. Mam poczucie, że moja córka miała dzieciństwo pełne miłości i możliwości poznania swoich talentów. Zapewniłam jej wszystko, by mogła mieć dobry start w dorosłe życie. Mam też czas na swój rozwój, który stanowi sporą część mojego życia. Wiele lat temu, kończąc pierwszy kierunek studiów zrozumiałam, że to dopiero początek… Mam również wielu przyjaciół i znajomych, którzy wzbogacają moje życie towarzyskie. Uwielbiam wspólny czas, wielogodzinne rozmowy czy wypady na pizzę! Ogromną przyjemność czerpię z gotowania i organizowania imprez. Lubię też tańczyć latynoskie rytmy, chodzić do kina czy teatru. Śmiało mogę powiedzieć, że prowadzę styl życia, jaki zawsze chciałam mieć!

O mnie i moich wyborach

W swoim życiu podejmowałam wiele, wydawać by się mogło szalonych czy nierozsądnych decyzji… Ale czułam, że jakaś Siła prowadzi mnie w nowe możliwości. Skakałam z zamkniętymi oczami w otchłań, w nieznane, a potem bardzo szybko okazywało się, że było to przejście na nowy, wyższy poziom rzeczywistości. Jednym z takich przełomowych momentów była zamiana pracy etatowej na własny biznes. Zostałam przedsiębiorcą, bo zawsze o tym marzyłam! Nie mając żadnych wzorców biznesowych, szybko stworzyłam własny model pracy i rozwoju firmy. W moim biznesie na fotelu szefowej posadziłam intuicję, serce i kobiecą mądrość. Zbudowałam ogromną, kilkudziesięciotysięczną, międzynarodową strukturę sprzedażową dla firmy FM World, od wielu lat przynoszącą mi dochody pasywne. W biznesie, który na co dzień prowadzę, spotykam wiele cudownych kobiet. Pomagam im odnaleźć pomysł na siebie i kobiecy sukces. Uczę jak podążać ścieżką osobistego spełnienia. Wspieram w rozwoju osobistym i finansowym, w pracy nad emocjami i relacjami. Motywuję je do zmian. Pracuję w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, w swoim stylu i rytmie. Kocham to, co robię i cieszę się, że dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniami mogę pomagać innym. O mnie Jestem szczęśliwą kobietą, bo to, co na co dzień robię daje mi poczucie ogromnej satysfakcji. Śmiało mogę powiedzieć, że wieloletnia nauka świetnie wpisała się moje doświadczenia zawodowe i biznesowe. Połączyłam moją wiedzę z zainteresowaniami.

Poniżej niektóre z moich dyplomów. Wybrałam te, które najbardziej sobie cenię…

 • dyplom magistra, kierunek Psychologia Biznesu, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • dyplom magistra, kierunek Pedagogika Wczesnoszkolna, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Działalność Banków Komercyjnych, Akademia Ekonomiczna w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Marketing i Zarządzanie, Akademia Ekonomiczna w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Coaching Technikami NLP, Wyższa Szkoła Informatyki w Rzeszowie
 • dyplom konsultanta, kierunek Aranżacja Przestrzeni wg Feng Shui, Akademia Feng Shui we Wrocławiu
 • dyplom Metoda Silvy, Silva Mind Control
 • dyplom Metoda Silvy w biznesie, Silva Mind Control
 • certyfikat Silva Ultra, Silva International.inc.
 • certyfikat Train the Trainer, Success Resources, T.Harv Eker w Londynie
 • certyfikat Coach ICI, The International Association of Coaching-Istitutes, ICI
 • certyfikat Practitioner In the Art of NLP, Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej w Krakowie
 • kurs I stopnia Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie
 • certyfikat Soul Coach ®, Soul Coaching ® International Training Institute
 • kurs coachingowy: Karty Rozpoznania Wewnętrznego Chucka Spezzano
 • międzynarodowy certyfikat akredytacyjnego kursu trenerów Brian Tracy Internationale Master Class Business Trainer TM 
 • w trakcie – Akademia PsychoBiologii Zdrowia
Umów się na sesję wstępną