Zapraszamy do KOBIECEGO KRĘGU w Katowicach – sprawdź WYDARZENIA TUTAJ >>

O mnie

Nazywam się Natalia Ryńska

Jestem założycielką Akademii Kobiecego Sukcesu

Akademia to miejsce dla Kobiet, które chcą coś w swoim życiu zmienić, które pragną odnaleźć swoją tożsamość i życiową misję.

To przestrzeń Kobiecego Sukcesu! Dla Kobiet, które czują, że mogą być szczęśliwe i spełnione, ale potrzebują podpowiedzi kogoś, kto już tą ścieżką podąża.

Powołując Akademię Kobiecego Sukcesu przyświecała mi intencja, by stworzyć miejsce, w którym spotkają się Kobiety, chcące wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, Kobiety, pragnące odkryć swoją moc i odnaleźć siebie, Kobiety otwarte na poszerzanie swojej świadomości i zgłębianie tajemnic ludzkiego szczęścia.

 

Wszystko, co w życiu osiągnęłam to efekt moich odważnych decyzji, mojej pracy i rozwoju osobistego oraz poczucia bycia we właściwym miejscu, o właściwym czasie i  z właściwymi osobami.  Bardzo pomogły mi również wartości wyniesione z domu rodzinnego, takie jak: szacunek do siebie i innych, kobieca odwaga, radość z życia, rzetelność i uczciwość, kreatywność i zaradność, pozytywne nastawienie i zaufanie do ludzi oraz wiele innych.

Od kiedy wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju, zauważyłam wiele mechanizmów, które były doskonale mi znane, które przyszły do mnie zupełnie intuicyjnie już w dzieciństwie…

Jako nastolatka, nie będąc wtedy świadomą istotą, odkryłam moc intencji i magię tworzenia rzeczywistości. Już wtedy stosowałam wizualizacje, które praktykuję do dzisiaj, uważając je za jedną z najskuteczniejszych technik realizacji życiowych zamierzeń.

Wtedy też intuicyjnie wysyłałam w świat swoje marzenia… Teraz wiem, że odbiorcą było Pole Nieograniczonych Możliwości. Już wtedy czułam, że jest jakaś Siła Wyższa, która czuwa nade mną i realizacją moich zamówień…     Robię to do dzisiaj! 

Śmiało mogę powiedzieć o sobie,
że jestem Kobietą Sukcesu!

Nie dlatego, że mieszkam w pięknym domu, jeżdżę luksusowym samochodem czy spędzam wakacje w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Kwestie materialne to tylko drobny element mojego sukcesu. To efekt uboczny tego, czego się nauczyłam i kim się stałam.

Mogę tak o sobie powiedzieć dlatego, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą, w wielu obszarach życia…                   

Osiągnęłam sukces nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym. Od wielu lat jestem w szczęśliwym związku, z tym samym mężczyzną, którego kocham i czuję się kochana. Mamy wiele wspólnych zainteresowań i pasji, ale każdy z nas ma też swój obszar w którym się rozwija i realizuje.

Jestem również szczęśliwą mamą. Mam poczucie, że moja córka miała dzieciństwo pełne miłości i możliwości poznania swoich talentów. Zapewniłam jej wszystko, by mogła mieć dobry start w dorosłe życie.

Mam też czas na swój rozwój, który stanowi sporą część mojego życia. Wiele lat temu, kończąc pierwszy kierunek studiów zrozumiałam, że to dopiero początek mojego rozwoju…

Mam również wielu przyjaciół i znajomych, którzy wzbogacają moje życie towarzyskie. Uwielbiam wspólny czas, wielogodzinne rozmowy czy wypady na pizzę! Ogromną przyjemność czerpię z gotowania i organizowania imprez. Lubię też tańczyć latynoskie rytmy, chodzić do kina czy teatru.

Śmiało mogę powiedzieć, że prowadzę styl życia, jaki zawsze chciałam mieć!

Jestem Kobietą Sukcesu, odkryłam swoje talenty i dzięki nim pomagam innym kobietom, inspiruje je i motywuje do lepszego życia. Dzięki temu czuję się szczęśliwa i spełniona!

W swoim życiu podejmowałam wiele, wydawać by się mogło szalonych czy nierozsądnych decyzji… Ale czułam, że jakaś Siła prowadzi mnie w nowe możliwości. Skakałam z zamkniętymi oczami w otchłań, w nieznane, a potem bardzo szybko okazywało się, że było to przejście na nowy, wyższy poziom rzeczywistości.

Jednym z takich przełomowych momentów była zamiana pracy etatowej na własny biznes. Zostałam przedsiębiorcą, bo zawsze o tym marzyłam! Nie mając żadnych wzorców biznesowych, szybko stworzyłam własny model pracy i rozwoju firmy.

W moim biznesie na fotelu szefowej posadziłam serce, intuicję i kobiecą mądrość.

Zbudowałam ogromną, kilkudziesięciotysięczną, międzynarodową strukturę sprzedażową dla firmy FM World, od wielu lat przynoszącą mi dochody pasywne.

W biznesie, który na co dzień prowadzę, spotykam wiele cudownych Kobiet. Pomagam im odnaleźć pomysł na siebie i kobiecy sukces. Uczę jak podążać ścieżką osobistego spełnienia. Wspieram w rozwoju osobistym i finansowym, w pracy nad emocjami i relacjami. Motywuję je do zmian.

Pracuję w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, w swoim stylu i rytmie.

Kocham to, co robię i cieszę się, że dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniami mogę pomagać innym.

Jestem szczęśliwą kobietą, bo to, co na co dzień robię daje mi poczucie ogromnej satysfakcji i spełnienia. Z lekkością łączę zainteresowania z rozwojem osobistym, a wieloletnia nauka świetnie wpisuje się moje codzienne doświadczenia zawodowe i biznesowe.

Poniżej niektóre z moich dyplomów. Wybrałam te, które najbardziej sobie cenię…

 • dyplom magistra, kierunek Psychologia Biznesu, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • dyplom magistra, kierunek Pedagogika Wczesnoszkolna, Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Działalność Banków Komercyjnych, Akademia Ekonomiczna w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Marketing i Zarządzanie, Akademia Ekonomiczna w Katowicach
 • dyplom studiów podyplomowych, kierunek Coaching Technikami NLP, Wyższa Szkoła Informatyki w Rzeszowie
 • dyplom konsultanta, kierunek Aranżacja Przestrzeni wg Feng Shui, Akademia Feng Shui we Wrocławiu
 • dyplom Metoda Silvy, Silva Mind Control
 • dyplom Metoda Silvy w biznesie, Silva Mind Control
 • certyfikat Silva Ultra, Silva International.inc.
 • certyfikat Train the Trainer, Success Resources, T.Harv Eker w Londynie
 • certyfikat Coach ICI, The International Association of Coaching-Istitutes, ICI
 • certyfikat Practitioner In the Art of NLP, Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej w Krakowie
 • kurs I stopnia Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie
 • dyplom: Kreowanie rzeczywistości technikami kwantowymi, Uniwersum   
 • certyfikat Soul Coach ®, Soul Coaching ® International Training Institute
 • kurs coachingowy: Karty Rozpoznania Wewnętrznego Chucka Spezzano
 • międzynarodowy certyfikat akredytacyjnego kursu trenerów Brian Tracy Internationale Master Class Business Trainer TM 
 • certyfikat Akademii PsychoBiologii Zdrowia i Wyższej Szkoły Zarządzania Edukacja: Certyfikowany Facylitator Psychobiologii i Terapii Psychosomatycznej

Moi mentorzy

Przez większość mojego życia jestem w rozwoju. Zrozumiałam jego sens po ukończeniu pierwszych studiów, kiedy uświadomiłam sobie, ile jeszcze nie wiem… Lubię poznawać ciekawych ludzi i uczyć się nowych rzeczy. Dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym dzisiaj jestem w TYM MIEJSCU, od których mogę się uczyć i inspirować.

Szczególne podziękowania dla moich mentorów, których miałam przyjemność poznać osobiście i od lat nieustannie towarzyszą mi w moim rozwoju: Maria Kerth, Beata Paterska, Klaudia Pingot, prof. dr hab. Józef Maciuszek, prof. Zbigniew Królicki, dr Joe Dispenza, Brian Tracy.

Jestem również w pełni uznania dla autorów książek, które są dla mnie drogowskazem: D. Howkins, C.Myss, M.Mankevich, W. Sinielnikow, L. Hay, E.Foley, B.Hellinger, dr R.Bartlett, V.Zeland, B.Figarska, J.Vitale, D.M.Ruiz, C.Tipping, K.Świstelnicka

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.