O mnie

Nazywam się Natalia Ryńska​

Powołując Akademię Kobiecego Sukcesu przyświecała mi intencja, by stworzyć miejsce, w którym spotkają się Kobiety, chcące wkroczyć na ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, Kobiety, pragnące odkryć swoją moc i odnaleźć siebie, Kobiety otwarte na poszerzanie swojej świadomości i zgłębianie tajemnic ludzkiego szczęścia.

Akademia to miejsce, do którego zapraszam Kobiety, które chcą coś w swoim życiu zmienić, które pragną odnaleźć swoją tożsamość i życiową misję. Kobiety, które czują, że mogą być szczęśliwe i spełnione, ale potrzebują podpowiedzi kogoś, kto już tą ścieżką podąża.

Sama w życiu doświadczam bardzo wiele dobrych, wręcz cudownych chwil. Moje życie nie jest też wolne od trudnych momentów…

Dzisiaj wiem, że każde zdarzenie jest życiową lekcją i przyczynia się do mojego rozwoju.

 

Wszystko, co w życiu osiągnęłam to efekt mojej pracy i rozwoju osobistego.  Bardzo pomogły mi również wartości wyniesione z domu rodzinnego, takie jak: szacunek do siebie i innych, kobieca odwaga, radość z życia, rzetelność i uczciwość, kreatywność i zaradność, pozytywne nastawienie i zaufanie do ludzi oraz wiele innych.

Od kiedy wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju, zauważyłam wiele mechanizmów, które były doskonale mi znane, które przyszły do mnie zupełnie intuicyjnie już w dzieciństwie…

Jako nastolatka, nie będąc wtedy świadomą istotą, odkryłam moc intencji i magię tworzenia rzeczywistości. Już wtedy stosowałam wizualizacje, które praktykuję do dzisiaj, uważając je za jedną z najskuteczniejszych technik realizacji zamierzeń.

Wtedy też intuicyjnie wysyłałam w świat swoje marzenia… Teraz wiem, że odbiorcą było Pole Nieograniczonych Możliwości. Już wtedy czułam, że jest jakaś Siła Wyższa, która czuwa nade mną i realizacją moich zamówień…     Robię to do dzisiaj! 

Czy mogę powiedzieć o sobie,
że jestem kobietą sukcesu?

Tak! Mogę tak o sobie powiedzieć!!!

Nie dlatego, że mieszkam w pięknym domu, jeżdżę luksusowym samochodem czy spędzam wakacje w 5-cio gwiazdkowych hotelach. Kwestie materialne to tylko drobny element mojego sukcesu…                                                                                             To efekt uboczny tego, czego się nauczyłam i kim się stałam.

Mogę tak o sobie powiedzieć dlatego, że czuję się szczęśliwą i spełnioną kobietą, w wielu obszarach życia…                          Osiągnęłam sukces nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym.

Od wielu lat jestem w szczęśliwym związku, z tym samym mężczyzną, którego kocham i czuję się kochana. Mamy wiele wspólnych zainteresowań i pasji, ale każdy z nas ma też swój obszar w którym się rozwija i realizuje.

Jestem również szczęśliwą mamą. Mam poczucie, że moja córka miała dzieciństwo pełne miłości i możliwości poznania swoich talentów. Zapewniłam jej wszystko, by mogła mieć dobry start w dorosłe życie.

Mam też czas na swój rozwój, który stanowi sporą część mojego życia.

Mam wielu przyjaciół i znajomych, dzięki którzy wzbogacają moje życie towarzyskie.

Śmiało mogę powiedzieć, że prowadzę styl życia, jaki zawsze chciałam mieć!

W swoim życiu podejmowałam wiele, wydawać by się mogło szalonych czy nierozsądnych decyzji… Ale czułam, że jakaś Siła prowadzi mnie w nowe możliwości. Skakałam z zamkniętymi oczami w otchłań, w nieznane, a potem bardzo szybko okazywało się, że było to przejście na nowy poziom rzeczywistości.

Jednym z takich przełomowych momentów była zamiana pracy etatowej na własny biznes. Zostałam przedsiębiorcą, bo zawsze o tym marzyłam! Nie mając żadnych wzorców biznesowych, szybko stworzyłam własny model pracy i rozwoju firmy.

W moim biznesie na fotelu szefowej posadziłam intuicję, serce i kobiecą mądrość.

Zbudowałam ogromną, kilkudziesięciotysięczną, międzynarodową strukturę sprzedażową dla firmy FM World, od wielu lat przynoszącą mi dochody pasywne.

W biznesie, który na co dzień prowadzę, spotykam wiele cudownych kobiet.

Pomagam im odnaleźć pomysł na siebie i ścieżkę osobistego spełnienia. Wspieram w rozwoju osobistym i finansowym, w pracy nad emocjami i relacjami. Motywuję ich do zmian.

Pracuję w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami, w swoim stylu i rytmie.

Kocham to, co robię i cieszę się, że dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniami mogę pomagać innym.

Zapraszam Cię do mojej akademii nie tylko jako Kobieta Sukcesu, ale również jako praktykujący Ekspert Rozwoju Osobistego!

W mojej pracy łączę to, co znane, pochodzące z wiedzy akademickiej zdobytej na studiach psychologii i coachingu z tym, co owiane jest nutką tajemniczości, a pochodzące z takich obszarów jak: Soul Coaching®, Fizyka Kwantowa, Neurolingwistyczne Programowanie, PsychoBiologia, Feng Shui i inne.

Łącząc świat fizyczny z metafizycznym, odkryłam wspaniałą receptę na długotrwały sukces i ludzkie szczęście.                           Jeśli jesteś na etapie poszukiwania swojej życiowej drogi, to chętnie pomogę Ci odnaleźć właściwy kierunek.                                   Zapraszam do mojej Akademii Kobiecego Sukcesu.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.