Rekomendacje

Dbając o anonimowość moich klientek rekomendacje podpisane są tylko imieniem

Dzięki kursowi Zacznij od nowa odkryłam najlepszą wersję siebie!

Czułaś się kiedyś tak, jakby ktoś lub coś nie dało Ci rozwinąć swoich skrzydeł tak, jak tego pragniesz ? Ja tak czułam przez ostatnie siedem lat. Czułam gdzieś wewnątrz siebie, że coś ciągnie mnie w dół. Czułam, że dzieje się coś czego nie rozumiem... Jednocześnie czułam też, że tak nie chce .... Kiedy zaczęłam 28 dniowy Kurs ,,ZACZNIJ OD NOWA" zaczęłam odkrywać jak bardzo jestem ograniczana, jak bardzo jestem manipulowana przez wydawało się ukochaną osobę. Byłam niszczona, miażdżona, zdradzana . Czułam, że uchodzi ze mnie życie - dosłownie. ,, ZACZNIJ OD NOWA" to tak naprawdę dopiero początek cudownej drogi do odzyskania siebie.To cudowna droga do wolności, do poznania siebie, swojej wartości i wiary w siebie. Przed kursem myślałam, że zabiłam w sobie tą najlepsza wersję siebie... a ja ją dopiero odkryłam.... Uwolniłam siebie, uwolniłam swoje skrzydła. ZACZYNAM OD NOWA jako - wolna i samodzielna mama. Nigdy nie ma za późno...dziękuję ❤️

Iwona

Dzięki kursowi Zacznij od nowa odkryłam swoją wewnętrzną siłę.

Od kilku lat nosiłam się z zamiarem rozstania z moim mężem. Każdego dnia widziałam jak bardzo różnimy się od siebie. Inne życiowe cele, odmienne podejście do finansów i rozwoju. Nasz związek stał się piekłem, w którym oboje odgrywaliśmy diabelskie role ukazując się od najgorszej strony. Czułam się ograniczana, a jednocześnie bezradna. Nie miałam w sobie zbyt wiele siły, by cokolwiek zmienić. Dzięki kursowi ZACZNIJ OD NOWA odkryłam swoją wewnętrzną siłę. Praca nie była łatwa, ale wykonałam wszystkie lekcje i medytacje. Widziałam jak każdego dnia odzyskuję swoją moc i wiarę we własne możliwości. Od zakończenia kursu minęło 2 miesiące… Odważyłam się zacząć nowe życie! Odeszłam od męża, wynajęłam maleńkie mieszkanie i układam plany na dalsze życie. Poczułam spokój i wolność, o czym zawsze marzyłam! Dziękuję 🙂

Magda

Zmieniłam nastawienie do siebie i świata i wszystko zaczyna się zmieniać, dodam, że dzieją się cuda!!!

“28-dniowy kurs ZACZNIJ OD NOWA” jest po prostu magiczny. Każda z nas chce być najlepszą wersją siebie. Goni każdego dnia za "szczęściem", szuka go nawet w lodówce!!! Zupełnie zapominając, że szczęście jest w nas samych. Ten kurs to dla mnie wsłuchiwanie się w wewnętrzny głos i odnajdywanie odpowiedzi ukrytych w nas samych. To uporzadkowanie głowy i serca, to zmiana patrzenia na otoczenie i totalna radość z bycia tu i teraz. Ten magiczny czas, spędzony na medytacjach, przemyśleniach i porządkowaniu, to najlepszy prezent, jaki można sobie zrobić. Zmieniłam nastawienie do siebie i świata i wszystko zaczyna się zmieniać, dodam, że dzieją się cuda!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim z całego serca polecam.

Aga

Zauważyłam siebie

Dzięki “28-dniowemu kursowi ZACZNIJ OD NOWA”  zauważyłam siebie. Do tej pory byłam zawsze dla innych, zapominając o moich potrzebach, pragnieniach i tęsknotach.

Sylwia

Oddycham pełną piersią i mam nowe, fajne pomysły.

Kurs "Zacznij od nowa" uporządkował moje życie, które było pełne chaosu wcześniej. Pożegnałam się ze starymi wydarzeniami i z ludźmi, którzy mnie nie wspierali. Dzięki temu oddycham pełną piersią i mam nowe, fajne pomysły.

Weronika

Zaczęłam ufać sobie i słuchać siebie.

“28-dniowy kurs ZACZNIJ OD NOWA”  pomógł mi odnaleźć wewnętrzny spokój. Zaczęłam ufać sobie i słuchać siebie. Złość jak się pojawia to tylko na chwile, słucham co ma mi do przekazania i znika. Bardzo pomaga mi to w macierzyństwie i życiu. Warto z niego skorzystać. 

AGATA

Zagościła w moim życiu radość
i spokój

Dzięki kursowi "Moc wdzięczności" nauczyłam się dziękować. Praktykuję wdzięczność każdego dnia dzięki dziennikowi, który otrzymałam do kursu. Robię to od niedawna, ale już widzę pierwsze efekty. Przede wszystkim zagościła w moim życiu radość i spokój. Doceniam nawet małe rzeczy i każdego dnia widzę ich coraz więcej.

EMILIA

Tak niewiele zmieniłam w swoim zachowaniu, a tak bardzo zmieniło się moje życie!

"Moc Słów" to świetny kurs! Nie zdawałam sobie sprawy z mocy, jaką mają słowa. Aż wstyd mi się przyznać, jak często używałam słów w negatywnym  znaczeniu, poniżając, pouczając i niszcząc innych. Dzisiaj cieszę się, że już z tym skończyłam! Moje relacje z mężem oraz z koleżankami w pracy uległy poprawie. Tak niewiele zmieniłam w swoim zachowaniu, a tak bardzo zmieniło się moje życie! Dziękuję!

Justyna

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.