Rekomendacje

Dzięki kursowi Zacznij od nowa odkryłam swoją wewnętrzną siłę.

Od kilku lat nosiłam się z zamiarem rozstania z moim mężem. Każdego dnia widziałam jak bardzo różnimy się od siebie. Inne życiowe cele, odmienne podejście do finansów i rozwoju. Nasz związek stał się piekłem, w którym oboje odgrywaliśmy diabelskie role ukazując się od najgorszej strony. Czułam się ograniczana, a jednocześnie bezradna. Nie miałam w sobie zbyt wiele siły, by cokolwiek zmienić. Dzięki kursowi ZACZNIJ OD NOWA odkryłam swoją wewnętrzną siłę. Praca nie była łatwa, ale wykonałam wszystkie lekcje i medytacje. Widziałam jak każdego dnia odzyskuję swoją moc i wiarę we własne możliwości. Od zakończenia kursu minęło 2 miesiące… Odważyłam się zacząć nowe życie! Odeszłam od męża, wynajęłam maleńkie mieszkanie i układam plany na dalsze życie. Poczułam spokój i wolność, o czym zawsze marzyłam! Dziękuję 🙂

Magda

Zmieniłam nastawienie do siebie i świata i wszystko zaczyna się zmieniać, dodam, że dzieją się cuda!!!

“28-dniowy kurs ZACZNIJ OD NOWA” jest po prostu magiczny. Każda z nas chce być najlepszą wersją siebie. Goni każdego dnia za "szczęściem", szuka go nawet w lodówce!!! Zupełnie zapominając, że szczęście jest w nas samych. Ten kurs to dla mnie wsłuchiwanie się w wewnętrzny głos i odnajdywanie odpowiedzi ukrytych w nas samych. To uporzadkowanie głowy i serca, to zmiana patrzenia na otoczenie i totalna radość z bycia tu i teraz. Ten magiczny czas, spędzony na medytacjach, przemyśleniach i porządkowaniu, to najlepszy prezent, jaki można sobie zrobić. Zmieniłam nastawienie do siebie i świata i wszystko zaczyna się zmieniać, dodam, że dzieją się cuda!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję i wszystkim z całego serca polecam.

Aga

Zauważyłam siebie

Dzięki “28-dniowemu kursowi ZACZNIJ OD NOWA”  zauważyłam siebie. Do tej pory byłam zawsze dla innych, zapominając o moich potrzebach, pragnieniach i tęsknotach.

Sylwia

Oddycham pełną piersią i mam nowe, fajne pomysły.

Kurs "Zacznij od nowa" uporządkował moje życie, które było pełne chaosu wcześniej. Pożegnałam się ze starymi wydarzeniami i z ludźmi, którzy mnie nie wspierali. Dzięki temu oddycham pełną piersią i mam nowe, fajne pomysły.

Weronika

Zaczęłam ufać sobie i słuchać siebie.

“28-dniowy kurs ZACZNIJ OD NOWA”  pomógł mi odnaleźć wewnętrzny spokój. Zaczęłam ufać sobie i słuchać siebie. Złość jak się pojawia to tylko na chwile, słucham co ma mi do przekazania i znika. Bardzo pomaga mi to w macierzyństwie i życiu. Warto z niego skorzystać. 

AGATA

Zagościła w moim życiu radość
i spokój

Dzięki kursowi "Moc wdzięczności" nauczyłam się dziękować. Praktykuję wdzięczność każdego dnia dzięki dziennikowi, który otrzymałam do kursu. Robię to od niedawna, ale już widzę pierwsze efekty. Przede wszystkim zagościła w moim życiu radość i spokój. Doceniam nawet małe rzeczy i każdego dnia widzę ich coraz więcej.

EMILIA

Tak niewiele zmieniłam w swoim zachowaniu, a tak bardzo zmieniło się moje życie!

"Moc Słów" to świetny kurs! Nie zdawałam sobie sprawy z mocy, jaką mają słowa. Aż wstyd mi się przyznać, jak często używałam słów w negatywnym  znaczeniu, poniżając, pouczając i niszcząc innych. Dzisiaj cieszę się, że już z tym skończyłam! Moje relacje z mężem oraz z koleżankami w pracy uległy poprawie. Tak niewiele zmieniłam w swoim zachowaniu, a tak bardzo zmieniło się moje życie! Dziękuję!

Justyna