Mapa Marzeń/Intencji

Mapa Marzeń/Intencji to potężne narzędzie wizualizacji, dzięki któremu:

 • uświadomisz sobie głęboko ukryte pragnienia, 
 • przedstawisz je w formie graficznej  
 • poczujesz w sobie MOC do ich realizacji
 • zharmonizujesz najważniejsze obszary w Twoim życiu
 • nauczysz się wizualizacji i pracy z intencjami
 • poczujesz wszystkimi zmysłami swoją przyszłość, tak jakby ona była już Twoim wspomnieniem

Mapa Marzeń/Intencji

To prosty sposób pracy z intencjami i ich manifestacją.

Projekt powstał wg mojego autorskiego pomysłu, będącego połączeniem coachingu z elementami Feng Shui, NLP oraz Soul Coachingu®.

Twoja MAPA będzie różnić się od mapy marzeń tym, że INTENCJE posyłamy w Pole nieograniczonych możliwości z zamiarem ich realizacji, a marzenia czasami pozostają tylko w sferze fantazji…

Wybierając zdjęcia i afirmacje, kieruj się podpowiedziami płynącymi prosto z serca. Odrzuć racjonalne myślenie, opór i ograniczenia, pozwalając sobie na swobodę wynikającą z wewnętrznych odczuć, wglądów i głęboko ukrytych pragnień.

Dzięki specjalnym pytaniom zadanym przeze mnie podczas interpretacji,  odkryjesz, czego w danym momencie życia potrzebujesz najbardziej w każdym z 9 obszarów życia.

Następnie ułożysz intencję i podczas medytacji poślesz  ją w Pole.

Wyjątkowość Mapy Marzeń/ Intencji

 • Uświadomisz sobie, że to Ty jesteś kreatorką swojego życia! Zachowując jednocześnie swobodę na przyjęcie niespodzianek.  Nieznane nigdy Cię nie zawiedzie! Poznasz pragnienia swojej duszy, marzenia i plany na przyszłość na głębszym poziomie.
 • Mapa obejmuje różnorodne obszary i skupia się na 9 najbardziej istotnych sferach w życiu każdego człowieka. Takie holistyczne spojrzenie ułatwia dążenie do życiowej harmonii, gdyż pracujemy nad wszystkimi obszarami, nie pozostawiając żadnego w trybie przetrwania.
 • Tworzenie mapy to niezwykle intuicyjny proces. Podczas wyboru zdjęć i afirmacji, kierujesz się podpowiedziami płynącymi prosto z serca. Odrzucisz racjonalne myślenie, pozwalając sobie na swobodę wynikającą z wewnętrznych odczuć i wglądów. Tworząc mapę obserwujesz również subtelne reakcje płynące z ciała. 
 • Dzięki interpretacji mapy odkryjesz, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w każdym z 9 obszarów życia. Proces interpretacji prowadzony z wykorzystaniem metod Soul Coachingu® i pomaga dotrzeć do głęboko ukrytych pragnień. To piękna podróż wgłąb siebie.
 • Tworząc mapę wzbudzisz w sobie zamiar realizacji, a to uruchomi głęboki proces energetyczny, ułatwiający wysłanie intencji w Pole Nieograniczonych Możliwości.
 • Gotowa mapa będzie dla Ciebie piękną inspiracją i źródłem motywacji. Patrząc na nią, energetycznie zaczniesz się dostrajać do nowej wersji swojej przyszłości.

Tworzenie MAPY INTENCJI przebiega w 2 etapach. Pierwszy polega na wyborze zdjęć i afirmacji, które zarezonują z Tobą.

Drugi etap to interpretacja, podczas której poznasz i nazwiesz, co naprawdę jest dla Ciebie ważne w danym obszarze życia.

Kiedy tworzyć Mapę Marzeń/ Intencji?

Tworzenie MAPY MRZEŃ/INTENCJI może być przeprowadzone w dowolnym momencie, ale istnieje kilka sytuacji, kiedy szczególnie będziesz jej potrzebować, są to:

 • NOWY ROK lub NOWY OKRES W ŻYCIU. Wiele osób decyduje się na tworzenie mapy na początku nowego roku lub innego okresu, uznawanego za czas nowego początku. To symboliczne działanie może stanowić inspirację do postawienia sobie nowych celów i wyznaczenia priorytetów na nadchodzący okres.
 • OSOBISTE ŚWIĘTA lub OKAZJE. Tworzenie mapy marzeń może być również dobrym pomysłem z okazji urodzin, rocznic czy innych osobistych świąt. To doskonały moment na refleksję nad swoimi aspiracjami i tym, co się zmieniło od ostatniego podobnego wydarzenia.
 • W OKRESIE ŻYCIOWYCH ZMIAN. Jeśli nastąpiła znacząca zmiana w Twoim życiu, na przykład zmiana pracy, zakończenie związku czy inna kluczowa decyzja, stworzenie mapy marzeń może pomóc w zdefiniowaniu nowych celów.
 • W OKRESIE REFLEKSJI. Jeśli odczuwasz potrzebę refleksji nad swoim życiem, warto poświęcić czas na stworzenie mapy marzeń. To może być czas, kiedy zaczynasz zastanawiać się nad swoimi wartościami, marzeniami i długoterminowymi celami.
 • W OKRESIE SZCZEGÓLNEJ MOTYWACJI. Jeśli czujesz się szczególnie zmotywowana do podjęcia działań w kierunku swoich celów, to jest idealny moment na stworzenie mapy marzeń. Wzrost motywacji może pomóc w bardziej zaangażowanym podejściu do tego procesu.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, kiedy robić MAPĘ INTENCJI, ponieważ to zależy od indywidualnych preferencji i sytuacji życiowej. Kluczowe jest to, aby to działało dla Ciebie i abyś czuła się gotowa do zaangażowania się w ten proces.

Co znajdziesz w komplecie z MAPĄ MARZEŃ/INTENCJI?

Kupując MAPĘ MARZEŃ/ INTENCJI w moim sklepie nie potrzebujesz sterty gazet, tektury na podkład, nożyczek, kleju, markerów, cytatów, afirmacji, itp!

W komplecie otrzymujesz: 8 plansz z pięknymi, kolorowymi zdjęciami w formie naklejek, 2 plansze z afirmacjami, podkład na którym przykleisz wybranie elementy. Otrzymasz również szczegółową instrukcję.

Dodatkowo, otrzymasz ode mnie przepiękną medytację, podczas której będziesz posyłać swoje intencje w Pole nieograniczonych możliwości.

Jestem przekonana, że podróż w przyszłość z MAPĄ INTENCJI sprawi, że na nowo odkryjesz swą moc i uwierzysz w siebie, a tym samym postawisz pierwszy krok na drodze do najpiękniejszej wersji swojego życia.

Największą wartością MAPY MARZEŃ/INTENCJI  są spotkania grupowe online w Akademii Kobiecego Sukcesu, podczas których na żywo, pomagam moim klientkom interpretować ich mapy, zadając im pytania prowadzące do intuicyjnych odpowiedzi, co nadaje niezwykle indywidualny charakter interpretacji mapy.

To drugi etap pracy z mapą. W tej sprawie skontaktuj się mailowo: kontakt@akademiakobiecegosukcesu.pl lub telefonicznie: 727 979 727, by poznać najbliższy termin webinaru na platformie ZOOM.

 

 

Zamów MAPĘ MARZEŃ/INTENCJI  tutaj

MAPA MARZEŃ/INTENCJI wraz z INTERPRETACJĄ i MEDYTACJĄ

497
 • Potężne narzędzie wizualizacji, dzięki któremu uświadomisz sobie głęboko ukryte pragnienia, przedstawisz je w formie graficznej i poczujesz w sobie moc do ich realizacji.
 • 161 kolorowych, samoprzylepnych zdjęć z 9 najważniejszych obszarów życia
 • 62 samoprzylepne afirmacje pomagające zbudować Twoją moc
 • Tło mapy opracowane tak, by za pomocą żywiołów wspierać każdy z najważniejszych obszarów życia
 • Interpretacja w kilkuosobowych grupach na ZOOM - daty webinaru otrzymasz na maila
 • Medytacja z INTENCJAMI do wielokrotnego odtwarzania
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.