Zapraszamy do KOBIECEGO KRĘGU w Katowicach – sprawdź WYDARZENIA TUTAJ >>

Kolaż Duszy

Kolaż Duszy i jego tworzenie

Kolaż Duszy w Soul Coachingu® to głęboka, wewnętrzna podróż, w której głos Twojej Duszy przemawia za pomocą obrazów.  Uczucia i wglądy, które pojawiają się w trakcie tworzenia tego rodzaju kolażu są bardzo zaskakujące, a jednocześnie stanowią piękny drogowskaz życia.

Podczas interpretacji Kolażu mogą zostać odkryte, głęboko ukryte wiadomości o tym, kim jesteś i o tym kim się stajesz. Często prowadzi to do zwiększenia zdolności do manifestowania swoich marzeń.

Posiadanie osobistego Kolażu kotwiczy w Twoim życiu jego przekazy, tworząc nową rzeczywistość.

To jedno z najpotężniejszych i pełnych radości narzędzi Soul Coachingu®

W zależności od potrzeb, wybierz pracę indywidualną lub grupową.​

Kolaż Duszy w wersji indywidualnej - 90 minut

500 zł

Kolaż Duszy w wersji grupowej -180 minut

kolaż duszy

400 zł od osoby

Potężna narzędzie w procesie komunikacji z własną Duszą. Celem tej podróży jest odnalezienie punktów zwrotnych i odczytanie ich znaczenia, a także napełnienie miłością i pozytywną energią tego, co przeżyliśmy oraz tego, co przed nami. Podróż na Linii Czasu może odbywać w różnych kierunkach,  w przeszłość lub przyszłość, w zależności od tego jak poprowadzi Cię głos Twojej Duszy.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.