Poznaj ambasadorki

Ewelina Kapitańska – Dobroś

Zawsze gdy opowiadam komuś o 28 dniowym kursie ZACZNIJ OD NOWA, już na samą myśl mam gęsią skórkę.

Cały czas wzbudza on we mnie wiele emocji, a to dlatego, że dzięki niemu dotarłam w głąb samej siebie i odkryłam nieznane mi jeszcze zakamarki.

Kurs sprowokował mnie do odpowiedzi na pytania, których sama nigdy w życiu bym sobie nie zadała. To niesamowite, że można znać się od urodzenia, a wiedzieć o sobie tak niewiele!

I tak oto z Eweliny, która niekoniecznie miała doprecyzowany plan na życie, wgrane ograniczające schematy z dzieciństwa i obniżone poczucie własnej wartości,  z Eweliny, która nie wierzyła w swoje możliwości i miała rozchwiane emocje,  stałam się Kobietą Rakietą i nic mnie już nie zatrzyma!
Mam plan! Mam swój biznes! Wierzę w siebie i swoje możliwości! Szanuję swój czas, jestem asertywną i pewną siebie kobietą!

Wiem, że to co zaplanuję, to osiągnę! Wierzę, że wszechświat mi sprzyja i że zasługuję na wszystko co najlepsze! A wszystko co robię, robię z miłością!

Iwona Rotko

Kiedy poznałam Natalię byłam zakompleksioną, wstydliwą, nie wierzącą w siebie kobietą, bałam się swojego cienia. 
 
Pamiętam, kiedy Natalia zaprosiła mnie do siebie na kawę, to w mojej głowie pojawiały się myśli, ja u Natalii ? U takiej kobiety sukcesu, o czym ja będę z nią rozmawiała, nie zasługuje by być w jej towarzystwie ! 
To były moje przekonania z dzieciństwa  – nie zasługuję na przebywanie z ludźmi sukcesu! 
 
Tych przekonań było więcej : 
– Jestem nic nie warta 
– Niczego w życiu nie osiągnę 
– Nie zasługuje na miłość 
– Nie zasługuję na zarabianie dużych  pieniędzy i wiele innych …ale to już za mną!
Natalia nauczyła mnie świadomej pracy  nad sobą. Bardzo się rozwinęłam, dojrzałam i jestem innym człowiekiem. 
Dzięki współpracy z Natalią zrozumiałam, że świat stoi przede mną otworem i mogę rozwijać swoje skrzydła tak, jak zawsze tego pragnęłam. 
 
Podczas sesji coachingowych, kursów czy zwykłych rozmów przy kawie z Natalią  dostaję skrzydeł i za każdym razem chcę iść dalej… Gdzie już zaszłam? Bardzo daleko i ta droga się nie kończy…
 
Dziś wiem, że udoskonalenie siebie i swoich umiejętności to długi proces. Wiem z doświadczenia, że aby zacząć pracować nad sobą musiałam wrócić do dzieciństwa, przepracować swoje traumy, przekonania i złe doświadczenia.  
 
Czy było warto? Tak! To była jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. 
 
Dzięki współpracy z Natalią dziś jestem niezależną, samodzielną mamą i szczęśliwą  kobietą sukcesu. Uwolniłam się z toksycznego związku, znam swoją wartość, kocham siebie i akceptuję siebie w pełni. 
 
Zostałam jedną z Ambasadorek Akademii Kobiecego Sukcesu, to moja misja!

Zostań Ambasadorką

Jeśli jesteś kobietą, która korzysta na co dzień z wiedzy zaczerpniętej w Akademii kobiecego Sukcesu i chce podzielić się tym z innymi kobietami, by one również mogły podnosić swoją świadomość i polepszać jakość swojego życia,
to zapraszam do zostania Ambasadorką Akademii Kobiecego Sukcesu. 

W tym celu napisz do mnie!

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie zgodnie z polityką prywatności, w każdej chwili możesz wyłączyć je w ustawieniach swojej przeglądarki.